Realitní služby Břeclav, realitní kancelář, telefon: 608 080 606

Byty na pronájem

Naše nabídka bytů a samostatných obytných jednotek na pronájem a podnájem v okrese Břeclav a blízkém okolí.

NABÍDKA PRONÁJMU BYTŮ BŘECLAV A OKOLÍ

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme pronajali dobře situovaný, kompletně zařízený byt 2+kk v centru Mikulova, na ulici Brněnské. Byt se nachází přímo v centru města. Parkování i potřebné služby jsou zde dobře dostupné. Zastávka autobusu je přímo před domem, potraviny jsou vzdáleny 160 metrů, mateřská škola je od bytu 700 metrů, nákupní centrum 730 metrů, základní škola je cca 890 metrů daleko a autobusové i vlakové nádraží jsou od domu zhruba 1,2 km. Dopravu do a z města zajišťují linky IDS JMK.

Nenašli jste správný byt? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé byty, které jsme pronajali, pro Vaši inspiraci

Ve výhradním zastoupení majitele jsme pronajali dobře situovaný, ihned volný, nezařízený byt 1+1 v centru Břeclavi, na ulici Národního odboje. Byt se nachází v centru města s dobrými možnostmi parkování ve dvoře za domem, na parkovišti před domem, nebo na ulici. Zastávka MHD je od domu 120 metrů, nákupní centrum 150 metrů, mateřská a základní škola jsou cca 430 metrů, autobusové a vlakové nádraží je 460 metrů. Dopravu po městě zajišťuje MHD a mimo město linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme pronajali pěkný, dobře situovaný, plně vybavený byt o velikosti 1+1 34,67 m² s balkonem, Břeclav, ulice J. Palacha. Dům, ve kterém se byt nachází, je přímo v centru Břeclavi, naproti Shopping centra. Nákupní centrum a zastávky MHD jsou od domu vzdáleny jen asi 80 metrů, mateřská a základní škola jsou od domu cca 350 metrů. Parkování je možné na parkovišti před domem. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Dobře prosvětlený byt se nachází v panelovém bytovém domě ve 2. NP ze 13.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme pronajali dobře situovaný, kompletně vybavený byt o velikosti 1+1 33,20 m² s balkonem, Břeclav, ulice U Splavu. Dům, ve kterém se byt nachází, je nedaleko centra města na dobře dopravně dostupném, klidném a příjemném místě. Obchod s potravinami je hned vedle domu, přes cestu je mateřská škola, základní škola je od domu cca 230 metrů, zastávka MHD je cca 270 metrů. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Dobře prosvětlený byt se nachází v panelovém bytovém domě ve 2. NP z 8.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku pronájmu nemovitostí

0
poptávek koupě bytu
0
poptávek koupě domu
0
poptávek koupě pozemku

CHCETE PRODAT NEMOVITOST ?

Zájemci o koupi se těší
na Vaši nabídku!