Realitní služby Břeclav, realitní kancelář, telefon: 608 080 606

Byty na prodej

Naše nabídka prodeje bytů v osobním vlastnictví a družstevních bytů a obytných jednotek na prodej v okrese Břeclav a blízkém okolí.

NABÍDKA BYTŮ NA PRODEJ BŘECLAV A OKOLÍ

Byty v osobním vlastnictví

V zastoupení majitele nabízíme pěkný, dobře situovaný, plně vybavený byt 3+1 v osobním vlastnictví s balkonem a dvěma sklepy v Hodoníně, ulice U Červených domků. Byt se nachází v klidné okrajové části sídliště Bažantnice, kde jsou dobré možnosti parkování a vše potřebné je na dosah. Před domem je park se vzrostlými stromy, základní škola je od domu 75 metrů, mateřská škola 287 metrů, atletický stadion 170 metrů, zastávka MHD 226 metrů, sportovní hala 417 metrů, ZOO 633 metrů, pošta 370 metrů a supermarket 860 metrů.

Nenašli jste správný byt? Pošlete nám svoji poptávku.


Některé byty, které jsme prodali, pro Vaši inspiraci

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velmi dobře situovaný, vybavený družstevní byt 3+1 s balkonem, dvěma sklepy a garáží, volný k nastěhování, v obci Vrbice. Byt se nachází v klidné části obce s pěkným výhledem do krajiny. Důležité služby jsou odtud na dosah: mateřská škola je od domu cca 35 metrů, základní škola cca 260 metrů, potraviny Enapo cca 280 metrů, pošta 300 metrů, zastávka autobusu cca 330 metrů. Dopravu do a z obce zajišťují linky IDS JMK. Byt se nachází v cihlovém bytovém domě se 4 bytovými jednotkami v 1. NP ze 2.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali dobře situovaný, plně vybavený byt o velikosti 1+1, 36 m² s balkonem, v Břeclavi, na ulici U Splavu. Dům, ve kterém se byt nachází, je nedaleko centra města na dobře dostupném, klidném a příjemném místě. Obchod s potravinami je hned vedle domu, přes cestu je mateřská škola, základní škola je od domu zhruba 230 metrů, zastávka MHD je vzdálená přibližně 270 metrů. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Vybavení bytu je součástí prodejní ceny.

Ve výhradním zastoupení majitelky jsme prodali výborně situovaný, družstevní byt 1+1 v centru Břeclavi, na ulici Slovácké. Byt se nachází v centru města s plnou občanskou vybaveností a dobrými možnostmi parkování. Zastávka MHD je od domu cca 160 metrů, obchod s potravinami cca 90 metrů, mateřská a základní škola jsou cca 200 metrů, autobusové a vlakové nádraží jsou 780 metrů. Dopravu po městě zajišťuje MHD a mimo město linky IDS JMK. Byt se nachází v panelovém bytovém domě se 3 vchody a 36 byty, ve 4. NP.

Ve výhradním zastoupení majitelů jsme prodali dobře situovaný, ihned volný byt 1+1 v osobním vlastnictví v centru Břeclavi, na ulici Národního odboje. Byt se nachází v centru města s dobrými možnostmi parkování ve dvoře za domem, na parkovišti před domem, nebo na ulici. Zastávka MHD je od domu 120 metrů, nákupní centrum 150 metrů, mateřská a základní škola jsou cca 430 metrů, autobusové a vlakové nádraží je 460 metrů. Dopravu po městě zajišťuje MHD a mimo město linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení 2 majitelů jsme prodali prostorný, prakticky řešený byt 3+1 v OV s dílnou a dvěma sklepy v Podivíně, na ulici Za Drahou. Byt se nachází na okraji města s dobrou občanskou vybaveností. Zastávka autobusu a vlaku jsou od bytu vzdáleny 400 metrů, mateřská škola 1 200 m, základní škola cca 2 km, pošta 1,6 km, nákupní středisko přibližně 1,7 km, nájezd na dálnici D2 je vzdálený cca 1,6 km. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Dopravní dostupnost do Brna je přibližně 35 - 45 minut, do Břeclavi okolo 10 minut.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěkný, částečně rekonstruovaný byt 3+1 v OV se zahrádkou, pergolou a posezením v Podivíně na Zahradní ulici. Byt se nachází v klidné části města s dobrou občanskou vybaveností. Zastávka autobusu a mateřská škola jsou vzdáleny 300 m, pošta 500 m, nákupní středisko 600 m, základní škola 650 m, zdravotní středisko 780 m a vlakové nádraží 1 200 m. Nájezd na dálnici D2 je od domu vzdálen jen 1,6 Km. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali částečně zrekonstruovaný družstevní byt 3+1 v Břeclavi, ulice Na Valtické. Byt se nachází v klidné, přírodou obklopené části sídliště s velmi dobrými možnostmi parkování před domem a pěkným výhledem směrem na Charvátskou Novou Ves. V blízkosti domu se nachází večerka se smíšeným zbožím (100 m), zastávka MHD je vzdálena od domu zhruba 150 m, mateřská škola přibližně 200 m, lékárna a zdravotní středisko okolo 400 m, a základní škola cca 450 m.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, částečně vybavený družstevní byt 2+1, na ulici Nerudova, Podivín. Byt se nachází v klidné části města s dobrou občanskou vybaveností. Nákupní středisko je vzdáleno jen 50 metrů od domu, zdravotní středisko, zastávka autobusu a vlakové nádraží jsou cca 300 metrů, mateřská škola 500 metrů, základní škola přibližně 20 minut chůze. Nájezd na dálnici D2 je vzdálen od domu jen 1,5 km. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali zrekonstruovaný, částečně zařízený byt 3+1 v osobním vlastnictví v Moravské Nové Vsi, na ulici Luční. Byt se nachází v klidné části obce s dobrými možnostmi parkování před domem. Obec Moravská Nová Ves má plnou občanskou vybavenost. Vlakové nádraží je vzdáleno od domu 660 metrů, autobusová zastávka 690 metrů, lékárna a obchod 1 km, MŠ 1,1 km, ZŠ 1,3 km, pošta, Obecní úřad a lékař jsou do 1,5 km. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěkný, celkově zrekonstruovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví v Brně Žabovřeskách, ulice Chládkova. Byt se nachází v žádané části města s velmi dobrou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností do centra města (autem i MHD) i z města všemi směry (Jihlava > Praha, Olomouc > Ostrava, Mikulov > Vídeň, Svitavy > Hradec Králové) a dobrými možnostmi parkování před domem a v jeho blízkém okolí. Byt se nachází v pěkném, udržovaném cihlovém domě v 1. nadzemním podlaží z 5.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěkný, velmi dobře situovaný byt 2+1 v OV s garáží a dvorkem, v Podivíně, ulice Nerudova. Byt se nachází v klidné části města s dobrou občanskou vybaveností. Nákupní středisko je jen 50 metrů od domu, zdravotní středisko, zastávka autobusu a vlakové nádraží zhruba 300 metrů, mateřská škola 500 metrů a základní škola je do 20 minut chůze. Nájezd na dálnici D2 je vzdálen jen 2 Km. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali dobře situovaný, plně vybavený družstevní byt 2+1 s garáží a dvorkem v OV, Podivín, Nerudova ulice. Byt se nachází v klidné části města s dobrou občanskou vybaveností. Nákupní středisko je vzdáleno od domu pouhých 50 metrů od domu, zdravotní středisko, autobusová zastávka a vlakové nádraží přibližně 300 metrů, mateřská škola 500 metrů a základní škola je cca do 20 minut chůze. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali velmi pěkný, částečně vybavený byt 3+1 v osobním vlastnictví v Moravském Žižkově, na ulici U Bytovek. Byt se nachází v klidné části obce s dobrými možnostmi parkování před domem. Obchod je vzdálený 200 m, zastávka autobusu 250 m, pošta, knihovna a lékař 300 m, základní škola 450 m, obecní úřad 500 m a mateřská škola cca 750 m. Břeclav je vzdálená cca 11 km a do Hodonína je to přibližně 15 km. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali prakticky řešený, plně vybavený byt 2+kk v osobním vlastnictví v Kuřimi, ulice Wolkerova. Byt se nachází v klidné části města s dobrou občanskou vybaveností a možností parkování před domem. Nákupní středisko, zdravotní středisko, základní škola a zastávka autobusu jsou cca do 5 minut chůze, vlakové nádraží a mateřská škola jsou cca do 10 minut chůze. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Dostupnost do Brna autem, MHD, nebo vlakem je cca 15-25 minut.

Ve výhradním zastoupení majitele jsme prodali pěkný, částečně rekonstruovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví v Hodoníně, na ulici G. Preissové, přímo nad obchodním domem Hruška, klidná lokalita blízko Mírového náměstí s možností parkování před domem. Do 5 minut chůze se nachází mateřská, základní i střední škola, MHD a pošta. Na vlakové nádraží je to 8 minut chůze. Byt je po rekonstrukci a připraven k okamžitému užívání prakticky bez nutnosti dalších oprav či úprav.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný rekonstruovaný družstevní byt 2+1 v Břeclavi, ulice Na Valtické. Byt se nachází v klidné a přírodou obklopené části sídliště s výhledem do zeleně, velmi dobrými možnostmi parkování, 150 metrů od zastávky MHD a 200 metrů od nově zřízené večerky. Do pěti minut chůze je mateřská i základní škola. Byt je po rekonstrukci a připraven k okamžitému užívání bez nutnosti dalších oprav či úprav. Byt se nachází ve 3. NP z 6, je orientovaný na jihozápad a je z něj pěkný výhled.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku nemovitostí na prodej

0
poptávek koupě bytu
0
poptávek koupě domu
0
poptávek koupě pozemku

CHCETE PRODAT NEMOVITOST ?

Zájemci o koupi se těší
na Vaši nabídku!