Realitní služby Břeclav, realitní kancelář, telefon: 608 080 606

Nemovitosti na prodej

Naše aktuální nabídka nemovitostí na prodej v okrese Břeclav a blízké okolí, kategorie byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti a další.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NEMOVITOSTÍ NA PRODEJ

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dobře situovaný, vybavený družstevní byt 3+1 s balkonem, dvěma sklepy a garáží, volný k nastěhování, v obci Vrbice. Byt se nachází v klidné části obce s pěkným výhledem do krajiny. Důležité služby jsou odtud na dosah: mateřská škola je od domu cca 35 metrů, základní škola cca 260 metrů, potraviny Enapo cca 280 metrů, pošta 300 metrů, zastávka autobusu cca 330 metrů. Dopravu do a z obce zajišťují linky IDS JMK. Byt se nachází v cihlovém bytovém domě se 4 bytovými jednotkami v 1. NP ze 2.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji dobře situovaný, plně vybavený byt velikosti 1+1 36 m² s balkonem, v Břeclav, na ulici U Splavu. Dům, ve kterém se byt nachází, je nedaleko centra města na dobře dopravně dostupném, klidném a příjemném místě. Obchod s potravinami je hned vedle domu, přes cestu je mateřská škola, základní škola je od domu cca 230 metrů, zastávka MHD je cca 270 metrů. Dopravu DO a Z města zajišťují linky IDS JMK. Vybavení bytu je součástí prodejní ceny.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji velmi dobře situovaný, družstevní byt 1+1 v centru Břeclavi, na ulici Slovácké. Byt se nachází v centru města s plnou občanskou vybaveností a dobrými možnostmi parkování. Zastávka MHD je od domu cca 160 metrů, obchod s potravinami cca 90 metrů, mateřská a základní škola jsou cca 200 metrů, autobusové a vlakové nádraží jsou 780 metrů. Dopravu po městě zajišťuje MHD a mimo město linky IDS JMK. Byt se nachází v panelovém bytovém domě se 3 vchody a 36 byty, ve 4. NP.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pěkný, dobře situovaný, vybavený byt 3+1 v osobním vlastnictví s balkonem a dvěma sklepy v Hodoníně, ulice U Červených domků. Byt se nachází v klidné okrajové části sídliště Bažantnice, kde jsou dobré možnosti parkování a vše potřebné je na dosah. Před domem je park se vzrostlými stromy, základní škola je od domu 75 metrů, mateřská škola 287 metrů, atletický stadion 170 metrů, zastávka MHD 226 metrů, sportovní hala 417 metrů, ZOO 633 metrů, pošta 370 metrů a supermarket 860 metrů.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný, podsklepený rodinný dům 5+1 s terasou, garáží, dílnou a malým dvorem, v Moravské Nové Vsi, na ulici Školní. Zastavěná plocha a nádvoří činí 143 m², užitná plocha domu je 233,2 m² a celková plocha pozemku je 143 m². Dům se nachází v centru městyse a vše potřebné je zde na dosah. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK. Hodonín je vzdálený cca 12 km, Břeclav 13 km a do Brna je to přibližně 62 km.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji velmi dobře situovaný, samostatně stojící rodinný dům 2+1 + X+X, se širokými možnostmi využití, na ulici Lidické v Břeclavi. Užitná plocha domu je 150 m², dvůr s vjezdem má 119 m², celková plocha pozemku (zastavěná plocha a nádvoří) je dle KN 235 m². Dům se nachází na frekventované ulici Lidické blízko centra města s dobrou občanskou vybaveností. Zastávka autobusu je vzdálena od domu 180 metrů, nákupní centrum s lékárnou 380 metrů, mateřská a základní škola cca 600 m.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme prodej velmi dobře situovaného rodinného domu 3+1 s velkým průjezdem, dvorem a zahradou s ovocnými stromy v Novém Poddvorově. Zastavěná plocha a nádvoří je dle KN 429 m², zahrada je o velikosti 858 m², užitná plocha domu je 95 m². Dům se nachází přímo v centru obce. Před domem je zastávka autobusu, obecní úřad je od domu jen 25 metrů. Další občanská vybavenost se nahcází v okolních obcích. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zachovalý, podsklepený, částečně zrekonstruovaný rodinný dům 4+1 v Bojkovicích, na ulici Pitínské. Zastavěná plocha a nádvoří je dle KN 152 m², obytná plocha 84 m² a celková plocha pozemku 218 m². Dům se nachází v blízkosti centra města s dobrou občanskou vybaveností. Nákupní středisko, pošta, lékárna, zdravotní středisko a zastávka autobusu do 400 m, mateřská škola je do cca 10 minut chůze, základní škola je vzdálena přibližně do 15 minut chůze.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji pěkný, plně vybavený rekonstruovaný rodinný dům 4+4 s garáží, bazénem a zahradou v Perné. Užitná plocha domu je 214,17 m², zastavěná plocha a nádvoří činí 79 m², předzahrádka a dvůr mají 512 m², zahrada má 589 m² a celková plocha pozemku je 1 180 m². Dům se nachází na konci obce. Zastávka autobusu je vzdálena 95 metrů, obchod 410 metrů, ZŠ a MŠ 560 m. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK. Mikulov je odtud 8 km a do Břeclavi je to zhruba 30 km.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům 4+2 s velkým sklepem, velkou zahradou, dvorem s přístavky a dalším stavebním místem, v Rakvicích, na ulici Družstevní. Užitná plocha domu je 142,9 m², zastavěná plocha a nádvoří činí 543 m², zahrada má 576 m², celková plocha pozemku je 1 119 m². Dům se nachází v klidné části obce blízko centra. Dopravu DO a Z obce zajišťují linky IDS JMK. Hustopeče jsou vzdáleny cca 12 km, Břeclav 18,1 km a do Brna je to přibližně 44 km.

Nenašli jste správnou nemovitost? Pošlete nám svoji poptávku.

0
poptávek koupě bytu
0
poptávek koupě domu
0
poptávek koupě pozemku

CHCETE PRODAT NEMOVITOST ?

Zájemci o koupi se těší
na Vaši nabídku!